středa 30. dubna 2014

FLORMAR SUPERMATTE M126


 Upřímně! Do této barvy jsem se naprosto zamilovala! Je to nádherná šedá s kapkou fialové. Na světle je odstín spíš víc fialový, kdežto ve stínu je to tmavá šedá. Oh! Já vím, taková barva je spíš na podzim, ale nemohla jsem odolat. Tento lak mám půjčený od kamarádky Nikči a říkám Vám, kdyby ho v Tetě zrovna měli byl by i můj. Budu ho tam vyhlížet kdykoliv tam půjdu. :-)

Jediná věc u které si nejsem jistá je, proč je lak lesklý, když se jmenuje SuperMatte?? :-D

Lakuje se super, kryje plně ve dvou vrstvách, schne určitě ne do matna, ale do pololesku.

Dala jsem mu dost zabrat (před velikonoční úklid celého bytu), takže mám už po 3 dnech ošoupané špičky, ale věřím tomu, že by mi bez toho neustálého máčení rukou atd. vydržel daleko déle. S výdrží jsem i tak spokojená.
Nemůžu než pochválit, kromě označení SuperMatte nemám co vytknout a určitě si ho koupím do své sbírky. 

Máte s těmito laky zkušenost?? Také Vám schnou do lesku?? Dejte mi prosím vědět.

Přeji Vám krásný den.

*Omlouvám se za špinavé ruce, ale nešli mi umýt - od laku a odlakovat to taky moc dobře nešlo. Suché ruce a lak nejdou moc dohromady. :-D7 komentářů:

 1. Ahoj, s těmito laky nemám zkušenost. Opravdu nádherný odstín!

  OdpovědětVymazat
 2. já jsem si od této značky koupila pouze bílý lak na nehty , ale musím říct, že je to vážně bílá i v jedné vrstvě. takže určitě kouknu i po jiných barvičkách

  OdpovědětVymazat
 3. tak ten je nádherný! Takový už dlouho sháním!!!

  Loveliness By Tess

  OdpovědětVymazat
 4. To jsem si nevšimla, že je to ten matný:-D No tak asi nějaká zrada, ale i tak je perfektní, co už.. Já si ho schválně koupím teda tento odstín, protože se mi líbí tak jak tak a jsem zvědavá, jestli bude matný nebo ne:)) Já mám dva matné a jsou matné, ale je fakt, že mají matnou i tu lahvičku... Bych řekla, že na něj prostě nalepili špatnou nálepku:-O

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za krásné komentáře. Dělají mi moc velkou radost!! ♥ Ráda se z Vašich rad a tipů poučím ;-)