čtvrtek 16. ledna 2014

JEDNODUCHÉ ROMANTICKÉ LÍČENÍ NA PLES

Plesová sezóna bude brzo v plném proudu a tak jsem se rozhodla vytvořit pár líčení na ples, které budou jak nositelné a jemné (jako dnešní líčení) tak více rebelské a výrazné, ke kterému se dostaneme v brzké době. 

Vím, že né každá holka/žena má ráda výrazné líčení, některé se možná nemalují vůbec, proto jsem dneska zvolila "jemnou" variantu, která se bude hodit skoro ke všem barvám šatů i očí. Líčení bylo velmi jednoduché, protože jsem chtěla aby ho zvládla opravdu každá z Vás. Nalepovací řasy jsou pouze možností, kterou můžete nebo nemusíte doplnit. Je to na každé z Vás. Já je na fotky doplnila, protože líčení dělají fotogenicky hezčí. :-) 


Na pleť jsem použila:
* Makeup Gabriella Salvete Excelent Cover odstín 14, (Teta drogerie,119 Kč)
* Pudr NYC - sypký, průhledný, (Rossmann, 99 Kč)
* Contour Kit od Sleek v odstínu Light  (www.bestmakeup.cz ,242 Kč)
* Tvářenka ELF (nemá název)

Na obočí jsem použila:
* Sada na obočí Eyebrow kit ELF Studio line, odstín Medium, (www.elfkosmetika.cz , 97 Kč)

Na rty jsem použila:
* Maybelline Color Whisper odstín Lust for blush, (Rossmann, 99 Kč)

Na oči jsem použila:
* Báze pod oční stíny ELF Základní řada, odstín Nude (www.elfkosmetika.cz , 39 Kč)
* Paleta Sleek Sunset (www.bestmakeup.cz , 290 Kč) označené odstíny
* Linky tekuté ELF Základní řada, černé, (www.elfkosmetika.cz , 39 Kč)
* Řasenka Gabriella Salvete - XXX Volume černá (Rossmann, 99 Kč)
* Tužka na oči SuperShock Avon odstín Golden Fawn (AVON, 89 Kč)
* Sypký pigment Glazel - odstín A1, (www.bestmakeup.cz , 195 Kč)
* Nalepovací řasy (Ebay, 5 párů za 45 Kč)
* Lepidlo Ardell Lash Grip 7g ( www.normazlin.cz , 119 Kč)

                          

Postup líčení očí: 

1. Na celé víčko až pod obočí jsem nanesla bázi pod oční stíny, prstem jsem ji rozetřela po víčku, trošku jsem dala i pod oko ke spodní linii řas.

2. Plochým štětcem na stíny jsem nabrala nejsvětlejší označený stín a nanesla jsem ho na celé víčko. Tím samým štětcem, ale jeho vrškem jsem nanesla stín i pod oko.

3. Pencil brushem jsem si nanesla vínový stín do vnějšího koutku, poté rozetřela vše chlupatým štětcem dokud jsem nebyla spokojená s výsledkem. (Tip: Pokud nemáte tužkový štětec, klidně si stín naneste do vnějšího koutku druhou stranou štětce, kterým jste aplikovaly základní stín. Udělá to skoro stejný efekt a ušetříte si čištění jednoho štětce.)

4. Na tužkový štětec jsem si ještě smíchala vínovou a černou a ty jsem dala opět do vnějšího koutku, ale více do ohybu, abych ho prohloubila. (Opět toto můžete udělat plochým štětcem, buďte kreativní, použijte jeho hrany, aby jste dosáhly požadovaného efektu.) Tuto kombinaci barev jsem si dala i pod oko.

5. Nanesla jsem si tekutou linku velmi těsně nad linii řas. Poté jsem aplikovala řasenku a umělé řasy. Na spodní vnitřní linku jsem si nakonec namalovala bronzovou tužku na oči.

6. Tento krok pouze pro ty z Vás, co si nalepí řasy: NEZAPOMEŇTE si poopravit linku, aby vypadala dokonale. 


*Omluvte prosím to, jak se mi leskne obličej, makeup GS, který jsem použila je naprosto otřesný a nejde nijak zapudrovat ani zredukovat ten lesk. Více o něm se dozvíte v recenzi.
Doufám, že se Vám tento článek i s návodem líbil a že mi napíšete, jestli vůbec chodíte na plesy a jestli by jste si vzali toto líčení?? 

Přeji Vám moc krásný den.


7 komentářů:

 1. Krásné líčení! Určitě vyzkouším. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Můžu se zeptat jakou používáš barvu na vlasy?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, jasně že se můžeš zeptat...:-) Používám Palette Deluxe odstín Ohnivě červená, ale teď ji mám dost vybledlou a vymytou...:-)

   Vymazat
 3. Barvy v paletce se mi strašně líbí, ale pořád přemýšlím, jestli v Nakedkách už takové nemám. I když ty červené asi ne

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za krásné komentáře. Dělají mi moc velkou radost!! ♥ Ráda se z Vašich rad a tipů poučím ;-)