úterý 4. března 2014

SBÍRKA LAKŮ GABRIELLA SALVETE


Značku Gabriella Salvete mám ráda pro spoustu produktů, ale nejvíc pro laky na nehty. Určitě je každá z Vás znáte. Chtěla jsem Vás inspirovat a proto jsem nafotila moji sbírku právě laků na nehty. Vlastním jich jen 11, ale za to mám skoro všechny barvy, které se mi líbí. Nejradši mám laky, které jsou hned na následující fotce. To jsou moji opravdový miláčci. Některé z nich jsem si nelakovala ani jednou, protože si je šetřím - já vím, jsem blázen. Pár z těchto miláčků je ale také v polovině, protože když už lak používám vyždímám z něj co se dá.102 - zde na nehtech + zde, můj nejoblíbenější odstín, sladká světle růžová, krémová
120 - zatím nevyfocen, ale je to dokonalá středně růžová, krémová barva. Náhrada mého nejmilovanějšího růžového laku z Kiku, který se už neprodává.
159 - úžasná korálovo oranžová? , fotky nechávám na jaro
110 - zde na nehtech, nemám slov, miluju, fotka odpovídá realitě141 - na nehtech zde, fialový základ plný malých zlato fialových třpytek, mění se na světle
128 - krémová modrá, nemusím tuto barvu, jak vidíte byla zdarma k jinému laku:)
135 - na nehtech zde, tmavě zelená lahvová barva s leskem, nosím celkem často
117 - na nehtech zde, černý základ plný různobarevných třpytek, krásná na zimu

Celkem novou řadu STARS o které jsem si původně myslela, že bude limitovaná edice, miluji také. Ovšem lak jsem použila jen jeden. :-D Mám 3, ale druhé dva si šetřím. 
*Vybírám si z této řady pouze laky s třpytkami, nelíbí se mi ostatní efekty.04 - šedo fialový základ plný třpytek, miluju ho, zbývá mi asi 2/3
06 - zeleno modrý základ, spíš aqua blue, dokonalý
02- fialkový základ plný třpytek

Tohle je moje velmi skromná sbírka laků. Jaká je ta Vaše? Máte radši krémové nebo třpytivé laky? :)

Přeji krásný den.

6 komentářů:

 1. Odstín 159 je naprosto nádherný! Taky se po něm budu muset kouknout :)

  OdpovědětVymazat
 2. Famózní sbírka. Já nehty nelakuji, protože jsou v otřesném stavu, ale i přesto jeden odstín, z pískové kolekce vlastním a dalšími třemi jsem podarovala blízké na Vánoce. :) Tohle se Gabrielle povedlo.
  thechangeofmissy.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Laky od Gábiny jsou perfektní, sama mám 7 Stars s 3 klasické. Lakuji je hrozně ráda.

  Radu - UltimateChic

  OdpovědětVymazat
 4. Miluju krémovky, takže aaach, ta 110! :) 159 a 128 vlastním a stejně tak i pískové laky, GS jsou prostě kvalitní laky :)

  OdpovědětVymazat
 5. Mám ráda oboje, se třpytkami i krémové, ale glittrové mě baví asi víc :) STARS mám 9, z klasické řady pak 13. Za tu cenu jsou skvělé a předčí i dražší laky China Glaze, Essie a Color Club, takže za mě GS určitě ano :)

  OdpovědětVymazat
 6. Holky taky ty laky prostě miluji. :) Díky Všem za komentáře a za návštěvu. :)

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za krásné komentáře. Dělají mi moc velkou radost!! ♥ Ráda se z Vašich rad a tipů poučím ;-)