neděle 15. prosince 2013

Christmas TAG

Tento krásný Vánoční tag jsem našla u Labradoory a rozhodla jsem se, že ho napíšu taky, protože se mi moc líbí a navodí nám tady tu správnou Vánoční atmosféru, jelikož Vánoce jsou opravdu za rohem. 1.) Jaký film je v období Vánoc tvůj oblíbený?

Ráda se dívám na americké Vánoční filmy jako je Grinch (pokud se to tak píše..:D), prostě nepohrdnu ničím rodinným s tématem Vánoc. České filmy moc nemusím ani přes rok, takže hlavně ty zahraniční. 

2.) Jakou Vánoční písničku máš nejraději?

3.) Jaká je tvoje oblíbená Vánoční barva?

Mám ráda červenou - takže letos červené vlasy a lodičky. Zelenou miluju a taky fialovou a stříbrnou. Zlatou ráda nemám. Volím spíš kombinace více barev. 

4.) Je štědrý den/večer. Upravíš se do společenského oblečení nebo zůstaneš v pyžamu? 

U mě to je každoročně jasné a stejné. Vždy se vyparádím a jsem ve slušném společenském oblečení celý den, protože je to sváteční den jen 1x za rok a já chci vypadat dobře. Ráno při chystání občerstvení (nedržíme půst) atd jsem oblečená v pyžamu a potom se převleču do hezkého oblečení, učešu se, namaluju. 

5.) Otevíráš své dárky ráno nebo večer? V kolik?

Dárečky vždy otevíráme po večeři a to je kolem 5-6 hodiny odpoledne. 

6.) Upekla jsi někdy chaloupku z perníku?

Ne neupekla, ale někdy až budu mít děti, tak ji upeču.

7.) Co děláš o Vánočních prázdninách?

No, začínáme vždy štědrým dnem, který trávím u babičky (já, sestra, babička, děda), poté navštěvujeme tetu, která bydlí hned vedle babičky a tam je skoro celý zbytek rodiny. Vždy po večeři si rozdáváme dárky a pak se navštěvujeme. Večer jdeme s přítelem a kamarády ven někam do baru oslavit si Vánoce "po našem". :D  Druhý den 25. jezdíme k druhé babičce a pokud jsme na někoho zapomněli navštívíme ho 26. :D Objedeme celou rodinu a máme se hezky. Děláme to tak každý rok. Potom už jen čekáme na Silvestr, který trávím s přítelem a našimi přáteli.

8.) Máš nějaké Vánoční přání?

Chci aby jsme byli všichni zdraví, šťastní, aby jsme se měli pořád rádi a abych zůstala ještě dlouho se svým přítelem a aby byl i on šťastný a spokojený.

9.) Už víš co bys chtěla najít pod stromečkem?

Nemám moc ráda překvapení, ale vím, že tam najdu fén, který se mi rozbil a možná nějakou elektroniku. Vždy mě potěší nějaká kosmetika. 

10.) Oblíbená Vánoční vůně?

Vanilka. Vánoční vůně moc ráda nemám. Toto je jediná co mi nevadí. ;-)

11.) Jaké je tvoje oblíbené Vánoční jídlo?

Bramborový salát, linecké, vanilkové rohlíčky, jednohubky... :D 

Pokud si chcete poslechnout nějaké zahraniční Vánoční písničky pusťte si tento odkaz jsou moc hezké a trvají 1 hodinu a 10 minut. 

Pokud tento tag napíšete určitě mi dejte dolů do komentářů odkaz, moc ráda si ho přečtu.

Zatím se mějte krásně.
Nicky xx

2 komentáře:

  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  2. http://c-r-a-z-y--l-a-zy.blog.cz/1312/vanocni-tag
    Děkuju za inspiraci :)

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za krásné komentáře. Dělají mi moc velkou radost!! ♥ Ráda se z Vašich rad a tipů poučím ;-)