sobota 23. února 2013

MOTD 23.2.´13 + NEW IN E.L.F. kosmetika

Zdravím:) dneska pro Vás mám opět článek a to můj makeup dne :) Chtěla jsem totiž vyzkoušet nové výrobky, které mi byli zaslány k zrecenzování od kosmetiky E.L.F., kterou mám ráda a kterou používám denně. 
Většina výrobků je ze Studio řady, která je podle mě v mnoha věcech lepší než Essentials (tady ale miluji rtěnky). Denně používám jejich Studio tuhý pudr v odstínu Porcelain. Když se mi dostalo té příležitosti vybrat si věci, které bych chtěla vyzkoušet neváhala jsem, protože přece jen pár věcí jsem na seznamu měla a o ty jsem si také řekla. 
Dneska jsem je zkoušela poprvé a musím říct, že můj názor je zatím pozitivní, hlavně u stínů, kterými jsem se dnes líčila. Bronzer jsem použila po druhé a vždy mi od rána vydržel až do večera, takže s jeho výdrží - dokonce i barvou jsem také spokojená. Pokukovala jsem po něm už dřív, ale ani nevím proč jsem si ho neobjednala. :) 

Nejdřív Vám tedy ukáži výrobky, které mi přišli ve čtvrtek a poté líčení, které jsem si na sobě dneska vytvořila. :) Toto jsou výrobky, které jsem si vybrala (kromě korektorů nahoře, ty mi byli zaslány omylem)

Fotky líčení:
Zde jsou produkty, které jsem použila k dnešnímu líčení :)


Jak se Vám výsledek líbí? Na který produkt chcete určitě vidět recenzi?:) 
Dejte mi vědět dolů do komentářů.

Přeji krásný sobotní večer.
Nicky xx

9 komentářů:

 1. Líbí :) Hlavně linka nahoře!! :)

  littleann5.blogspot.cz :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji za komentář:) Tu linku jsem chtěla udělat co nejužší, aby ten celý look jen doplnila a nebyla hlavní..:)

   Vymazat
 2. Většinou se mi tvoje líčení líbí, ale dneska nějak ne-e :-( Zdá se mi to takové tvrdé a připadá mi, že máš nějak zvláštně domalované obočí, má divný tvar. Ale obdivuju tu precizní linku, já ji neumím namalovat ani z poloviny tak dobře :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc ti děkuji za tvůj komentář a názor :) Dneska jsou ty fotky možná trochu jiné, protože jsem se nefotila sama jako obvykle, ale fotil mne přítel. Obočí si takhle maluji pořád, nelíbí se mi, když ho mám nevýrazné. Domalovávám si ho vždy tak, jak to má být, ale asi se mi dnes nepovedlo. Snad se ti to příště bude zase líbit :)))

   Vymazat
 3. Krasne ličenie, mna by som zaujimala recenzia na tie zapečene lícenky :o)

  OdpovědětVymazat
 4. Líčení přirozené a hezké, moc se mi líbí:)) S většinou věcí od elf jsem spokojená, kvalita určitě překonává cenu:)

  OdpovědětVymazat
 5. úžasný článek, takové mám ráda :)

  OdpovědětVymazat
 6. Jak jsi se dostala ke spolupráci s elfem ? Oslovili tě oni nebo jsi jim napsala ? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jelikož jsem jejich partnerem a jsem s paní v kontaktu, informovala jsem na ty produkty k recenzování a ona mi nabídla tuto spolupráci. :)

   Vymazat

Moc Vám děkuji za krásné komentáře. Dělají mi moc velkou radost!! ♥ Ráda se z Vašich rad a tipů poučím ;-)