úterý 18. června 2013

NEW IN: Moje narozeniny

Ahojky,

Včera jsem byla v DM. Na jistotu jsem tam šla pro Apocalips, nějaký makeup - chtěla jsem Wake Me Up od Rimmel a nějaký korektor pod oči. Apocalips jsem si koupila, makeup také, ale jiný  a to Lasting Finish 25 Hour v odstínu 100 Ivory, který jsem už měla a vyhovoval mi. Korektor jsem vzala taky od Rimmel a to Match Perfection 2 in 1 Higlighter & Concealer v odstínu 010 Ivory. Měla jsem trochu Rimmel den. Ale proč ne, že.. když tu kosmetiku mám ráda. "Lesk" Apocalips mě zajímal už celkem dlouho. Víte, že v Americe se jmenuje "Show off" ?? Ten můj je v odstínu 100 Phenomenon. Stál mě 99 Kč, protože na teď v DM mají slevu, tak ji nezapomeňte využít, pokud po něm toužíte.
Jako celkem nemožný úkol se zdálo vybrat byť jeden, který by nebyl otevřený. Fakt mě to sere, musím to tak napsat. Děvčata (nemluvím k nikomu konkrétně a pokud to neděláte, tak to neřešte), víte co to znamená TESTER???!!! Když u Whisper nebyl tester všichni nadávali, ale stejně pořád i s testery najdeme oďobané produkty, které nejsou testery. Nerada to dělám, ale musela jsem do každého produktu, který jsem koupila nahlédnout a ujistit se, že ho nějaká nenechavka neotevřela. Tohle téma mě zvedá ze židle!! Každopádně, našla jsem pouze jeden jediný, který nebyl otevřený v tomto odstínu - a to jich tam měli asi 6 a dokonce dva testery, protože byli samostatně vystavené v papírovém stojánku a také v "regálu". Tohle je věc, kvůli které do drogerií nesnáším chodit a nakupovat. Jednou se naseru tak, že tam nebudu chodit už vůbec a budu nakupovat jen přes internet. 
Na obale píšou lip laquer, což by teda měl být lak na rty?:) Těším se až ho vyzkouším.

Na fotce můžete vidět již porušenou "pásku", ale nejde to poznat.Pokud je místo kam ukazuje šipka zaplněno barvou znamená to, že Váš lesk již někdo použil. Prosím kontrolujte si to, stačí povytáhnout opravdu maličko jak vidíte na fotce.Dobře si svůj lesk zkontrolujte. Tohle jsem viděla na videu u mé oblíbené Crystalis na youtube. Takže to omrkněte.

Dalším produktem je makeup, který jsem už měla. Kdyžtak na něj napíšu samostatný článek.Poslední drogérková věc je korektor. Zkoušela jsem v obchodě na ruku a zdál se být dobrý, takže se těším až ho vyzkouším. Co vy, udělali jste si v poslední době radost? To je potřeba.

Přeji krásný den.
Nicky xx

2 komentáře:

  1. Páči sa mi tvoj nákup. Podobný výber by som z Rimmelu urobila aj ja. Ja som si naposledy urobila radosť čokoládovým sprcháčom:)

    OdpovědětVymazat
  2. Super, pěkný nákup. Už poslední roky produkty z drogerie fakt kontroluju, neporušený obal a když nejsou v obalu, stíny, tak prostě u pokladny řeknu, ať je otevřou, že chci vidět, že v nich není hrábnuto... Ten Rimmel makeup má super odstín, takový by se mi hodil, pořád se odhodlávám začít používat makeup, ale stále nevím:-D

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za krásné komentáře. Dělají mi moc velkou radost!! ♥ Ráda se z Vašich rad a tipů poučím ;-)